Logo PL EN
Iwona Kutnik
strona główna o projektantce
O projektantce


Iwona Kutnik – projektantka mody urodzona w Lublinie. Absolwentka Technikum Odzieżowego w Lublinie oraz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.

Zadebiutowała w wieku 17 lat swoją pierwszą autorską kolekcją w finale Gali Młodych Polskich Projektantów „Prowokacje”. Uczestniczka wielu prestiżowych pokazów mody, między innymi: "Igłą Malowane", Poznański Tydzień Mody, Gala Mody Lublin. Wzmianki o jej kolekcjach i pojedynczych projektach od wielu lat można znaleźć w prasie, telewizji i Internecie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla kilku polskich firm odzieżowych, w tym dla firmy LPP z Gdańska projektując ubrania dla marek Reserved oraz Cropp.

Od 2006 roku prowadzi własną pracownię projektowania ubioru. Aktualnie Atelier Iwony Kutnik znajduje się w zabytkowej kamienicy w samym centrum Lublina przy ulicy Krakowskie Przedmieście 39 w lokalu na drugim piętrze.

Kreacje projektantki cechuje wysoka precyzja wykonania, nowoczesne wzornictwo i unikalna forma. Swoim zaufaniem obdarzyło ją wiele kobiet które cenią ultrakobiecy charakter jej projektów oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdej kreacji.

Kolekcje


Moje kolekcje 2012

Najnowsze projekty znajdziesz w dziale kolekcje.
więcej
strona główna o projektantce kolekcje atelier e-sklep publikacje partnerzy aktualności kontakt
projekt i realizacja: BeLial Design © 2012  |  Iwona Kutnik  |  Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu.
facebook
YouTube
Iwona Kutnik